General Mobile 4G OTG özelliği kazandırılabilir mi?

Flash takıyorum görmüyor ama 200 tl lik tablete takınca görüyor? Yeni rom kursam veya root atsam veya başka bir şey kursam bu durumdan kendimi kurtarabilir miyim? Ben imkansız olduğunu düşünmüyorum ondan dolayı size sordum...Yardımlarınızı bekliyorum :)

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile 4G OTG Özelliği yoktur. Donanımsal olarak eklenemez. Android kaç 4.0 mı 3.0'mı,kernel ile yapılabilir fakat, sadece KLAVYE, MOUSE Çalışabilir.

    EDİT: Android sürümünü öğrenme:

    1. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
    2. Alt kısma yakın bir yerdeki Sistem ardından Telefon hakkında veya Tablet hakkında'ya dokunun.
    3. "Android sürümü" ve "Android güvenlik yaması düzeyi"ne gidin.
    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Nerden bakıyoruz 4.0 mi 3.0 mi olduğuna? androidhacker 6 yıl önce
    • Malesef, Olamıyormuş GM 4G OTG özelliği, eklenemiyormuş nvidiagtx 6 yıl önce
    • @androidhacker nvidiagtx 6 yıl önce
    • Klavye mouse? androidhacker 6 yıl önce
    • Olur demiştiniz androidhacker 6 yıl önce
    • Klavye mouse için oluyor. nvidiagtx 6 yıl önce
    • kernel ile nvidiagtx 6 yıl önce
    • Baya araştırdım senin için, olmuyor demişler Muhtemelen OTG ile Klavye mouse da çalışmayacaktır. nvidiagtx 6 yıl önce