General Mobile 4G telefon nasıldır?

Başlıkta belirttiğim gibi GM 4G alınacak bir telefon mu ya da o fiyatlarda daha iyi bir telefon var mı?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    General Mobile 4G şuanda 680-700 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor.General Mobile kısaca özellikleri;

    • Qualcomm Snapdragon 1.2GHZ 4 Çekirdekli işlemci
    • 1280x720 (HD) IPS 5" ekran
    • 2 GB RAM
    • 16 GB Dahili Hafıza
    • 2500 mAh batarya
    • Android 7.0

    Şu fiyatla General Mobile 4G telefona rakip olarak Lenovo K5 gösterilebilir.Lenovo K5 650 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor.Lenovo K5 kısaca özellikleri;

    • Qualcomm Snapdragon 1.4GHZ 4 Çekirdekli işlemci (işlemci 8 çekirdekli dir diğer 4 çekirdeği düşük performans durumlarında bataryayı arttırmak için devreye girer.Güçlü çekirdekleri baz alarak 1.4 GHZ yazıldı)
    • 1280x720 (HD) IPS 5" ekran
    • 2 GB RAM
    • 16 GB Dahili Hafıza
    • 2750 mAh batarya
    • Android 5.1.1
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yani sizin alsaydınız hangisini alırdınız bütçe 700 2 sinede yetiyor. kahramanca42 7 yıl önce
    • @kahramanca42 yakın zamanda kuzenime Lenovo K5 telefonu aldık.Telefonu biraz kullandım ve gerçekten hızlı, batarya olarak da General Mobile den daha iyi gibi duruyor.Android 5.1.1 işletim sistemine sahip ancak 7.0 alıcak listesinde yer alıyor.Bu farkıda ilerde kapatacaktır.İşlemci ve ekran kartı avantajı da K5 te fiyat olarak ta K5 daha iyi gibi.Bu durumda ben Lenovo K5 alırım.Kullanmış biri olarakda ayrıca ses kalitesi çok güzel şaşırabilirsiniz. ismailsarp 7 yıl önce
    • Anladım sağolun. kahramanca42 7 yıl önce

    Sorunun yanıtını cevaplayayım hemen ben açıkcası çok begendim hatta bende gmd5plus var 7.0 guncellemesi ve 2 sene bütün güncellemeleri alacak telefonda kasma donma ısınma gibi hiç bir problem yok telefon elimden düşmeyen birisi olarak diyorum sana konuşma da dahil olmak üzere mantıklı sarj edildiği sürece yani bir yandan sarj diger yandan telefonda uygulama ile oyun oynama yada konuşma yapmadığın sürece batarya ömrü çok iyi siddet iel tavsiye deceğim bi telefon

    darknessksk darknessksk (1)