general mobile 4g telefonum açılmıyor

sabah uyandığımda telefonum kapalıydı.açmayı denedim açılmadı.ben de şarja taktım.şarj olduktan sonra telefon yine açılmadı.ekran ve açma kapama tuşunda gördüğüm kadarıyla bir problem yok.bataryayı da çıkarıp taktım ama fayda  etmedi.ne yapabilirim?

kullanici980454 kullanici980454 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun yazılımsal . Akşam yatarken muhtemelen şarjınız azdı,sabaha kadar şarjınuz bitip telefon kapandı . Böyle hatalar bazı telefonların yazılımlarından kaynaklanıyor. telefonunuza format atmanız gerekmektedir . Size önerim şarjınızı %15 altına düşürmeyin .

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • telefon açılmadığı için kapama açma ve ses tuşu vasıtasıyla format atmayı denedim fakat telefon tepki vermedi kullanici980454 7 yıl önce
    • O halde telefonunuzu bence teknik servise göstermenizde fayda var. Yazılım atarlar veya formatlarlar. Bir şekilde halleder onlar, Tabii hala garanti kapsamında ise? araz01 7 yıl önce