General Mobile com.google.system.s virüsü

Beyler bayanlar General Mobile telefonumda com.google.system.s virüsü var. Her yolu denedim silemedim. Yardımcı olur musunuz?

ejderresul ejderresul (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle bu yeni tür android virüslerini temizleyebilmek için telefonunuzun root edilmiş olması gerekiyor.

    Android telefon nasıl root edilir? linkinde anlatıldığı gibi telefonu root etmelisiniz. Daha sonra virüs taraması yapın.

    Dr Web. Android uygulamasını Google Play üzerinden indirin ve telefonu bir taratın.  Sonucu buraya yazın

    hakan hakan (15424)