General Mobile Discovery Elite güncelleme sorunu

Telefonum root lu geçen günlerde stock rom yükledim. Romun eski sürümü imiş. Güncelleme istedi, güncellemeyi yaptım telefon kapandı tekrar açıldı ve twrp yani cwm kısmına girdi. Reboot yaptım. Ama telefon güncellenmemiş. Rootu kaldırdım denedim yine olmadı. Bir bilgisi olan var mı ya da güncel stock rom u olan. Bilgisayardan atamıyorum çünkü telefon sürücüsünü görsede hata veriyor. Cwm ile yüklemek için stock rom işimi görür.

murhan47 murhan47 (4)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Stock Rom sürümünün en güncel halini direkt olarak yüklemeyi denediniz mi? Anladığım kadarıyla bunu bulamadınız veya bilgisayardan telefona atamadınız.

    Internet üzerinde araştırıldığında çeşitli tool araçları ile yazılım nasıl yüklenilmesi gerektiği söylenmiş.Siz Stock Rom sürümünü nasıl yüklediniz.Eğer internet üzerinden bulunan FlashTool ile yüklemedi iseniz bu sorun ile karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Twrp menüsünden custom rom yükler gibi yükledim.

      murhan47 murhan47 (4)