General mobile discovery MMI kodu *#0*# çalışmıyor

2. el telefonu kontrol etmek için önce arama ekranına *#06# yazıp imei sini öğrenip kontrol ettim sonra

Arama yerinden *#0*# tuşladığımda test etmek istediğimde test paneli gelmedi  arama tuşuna bastığımda ise Bağlantı sorunu veya geçersiz mmi kodu yazıyor

Sorun ne

mutecessis mutecessis (216)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fabrika ayarlarına dönersen düzelir sanıyorum. Eğer yine düzelmezse yetkili teknik servisine telefon eder, onlardan düzeltilebilmesi için yol göstermelerini rica edersin. Yardımcı olacaklarını tahmin ediyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • fabrika ayarlarına dönderip denedim yinede olmadı aynı model başka bir telefonda denediğimde yine olmadı acaba her model bu özelliği desteklemiyor mu diye düşüündüm ama android in her telefonunda bu özellik var diye biliyorum google arama yaptığımda bununile ilgili hiçbirşey bulamadım @temmuz mutecessis 6 yıl önce
    • Bilemiyorum @mutecessis , hiç General Mobile telefon kullanmadım. Mesajımda tavsiyede bulunduğum çözüm yolu telefonlarda karşılaşılan problemlerde kullanılabilen ve kesin çözüm sağlayan bir yol idi. Ama dediğim gibi General Mobile ile alakalı özel bir bilgiye sahip değilim. temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz anladım teşekkürler mutecessis 6 yıl önce
    • :) @mutecessis temmuz 6 yıl önce