General Mobile Discovery PornClub virüsü nasıl temizlenir?

Telefona .apk indirken bulşatı bu virüs telefonu ele geçirdi bir sürü uygulama yükledi uygunsuz bir de bi saat uygulaması yükledi 3 tane halka var ordan çıkamıyorum bataryayı çıkarmam gerekiyor telefonu kurtarmak o kadar umrumda değil resimler çok önemli o yüzden bana yardımcı olur musunuz?

Telefon markası General Mobile Discovery

ekr600173 ekr600173 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PornClub virüsü nasıl temizlenir? Sayfamızdaki adımları uyguladınız mı?

    Eğer PornClub virüsü nasıl temizlenir? Sayfamızdaki adımlardan sonuç alamadıysanız cihazınıza Hard Reset atarak sorunu çözebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • telefon açıkdıktan sonra hemn 3 halka dönmeye başlıoyo saati gösterio ordanda çıkamıyorum tekefon açıldıktan sonra 3 saniye sonra kontrol edlilemiyor ekr600173 8 yıl önce
    • Telefonunuzu bilgisayara bağlayabiliyor musunuz? Gerekli yedeklemeleri yapmaya çalışalım. Ardından cihaza Hard Reset atarak virüsü temizleyebiliriz. brsozl 8 yıl önce

    benim de telefonuma şu lanet virüs bulastı formatta attım halde  donuyor tel ne yapabilirm

    melike1977 melike1977 (1)