General Mobile Discovery PornClub virüsü silinmiyor

General mobile discovery 16 GB telefonuma apk indirken virüs bulaştı ve hiçbir türlü silinmiyor, avast yükledim silinmedi, format denedim olmadı, hard reset attım yine olmadı root attım yine olmadı ne yapıcam yardım edebilirmisiniz?

emre19051998 emre19051998 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PornClub virüsü nasıl temizlenir? Adımlarından sonuç alamadıysanız cihazınıza stock ROM kurarak sorunu çözebilirsiniz. Stock rom kurmanız durumunda herhangi bir sorun kalacağını düşünmüyorum. Aynı sorunu bir arkadaşımın tabletinde yaşadım. Tablete Sam Mobile üzerinden indirmiş olduğum stock ROM'u kurarak virüslerden temizledim. Şu an herhangi bir sorunu yok.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim yapabilirsem yapacagım. emre19051998 8 yıl önce
    • Rica ederim. Cevabı onaylayarak aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcıların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. brsozl 8 yıl önce