General Mobile E-Tab 5 .apk uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Tablete na kadar reset attıysam da Clean Master'i kurmuyor. Eba marketten kuruyorum yine de kurulmuyor. Lütfen bilen biri varsa yazsın.

sagokolera sagokolera (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile E-Tab 5 cihazınız MEB kapsamında "eğitim" amacı ile dağıtıldığı için belirli güvenlik korumalarını da beraberinde getiriyor. General Mobile E-Tab 5 cihazınıza .apk uzantılı dosyaları kurmak için belirli yöntemler mevcut idi. Fakat Eba Market'e gelen son güncelleme ile .apk uzantılı dosyaların yüklenmesi engellendi. Şu an için .apk uzantılı dosyaları General Mobile E-Tab 5 cihazınıza yüklemeniz mümkün değil.

    [Güncel] General Mobile E-tab 5 tablete apk yüklemek için yeni çözümü uygulayabilirsiniz.
    General Mobile E-Tab 5 tablete nasıl root atılır?

    brsozl brsozl (1961)