General Mobile E-Tab 5 General Mobile Yazısında Takılıyor

Merhaba,

Arkadaşlar yaklaşık 2-3 ay önce General Mobile E-Tab 5 tabletime ROM yaptım. Şimdi ise tableti kapatıp açtığımda sadece General Mobile yazısı geliyor ve sadece öyle kalıyor. Yardım ederseniz sevinirim.

atakan141 atakan141 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile E-Tab 5 tabletin brick olmuş. Brick nedir diye soracak olursan da cihazın kullanılamaz hale gelmesine deniyor. Bu durumda yapman gereken General Mobile E-Tab 5 tablete tekrar bir ROM atmak olacak.

    Daha önce yazdığım General Mobile E-tab 5 Root Rehberi konusunda aynı zamanda ROM'da mevcut. General Mobile E-tab 5 tablete nasıl root atılır? Sayfasından yararlanarak cihazını tekrar kullanılabilir hale getirebilirsin.

    brsozl brsozl (1961)