General Mobile E-Tab 5 güncelleme sonrası açılmıyor

General Mobile E-Tab 5 tablete güncelleme geldi. Güncelleme otomatik olarak indirildi ve kuruldu. Fakat tablet açılış ekranında  taklı kaldı. Açılmıyor.

General Mobile E-Tab 5  güncelleme sonrası açılmama sorununun çözümü nedir?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kardeşimin General Mobile E-Tab 5  güncellemesinde de benzer bir sotun çıktı. Sanırım bu son güncellemede hata var. Sorun bundan kaynaklanıyor.

     E-Tab 5  Güncelleme sonrasında takılma oluyorsa şunu deneyin:

    1. Güç düğmesi + ses kısma + ses açma tuşuna basılı tutarak cihazın kapanmasını bekleyin.
    2. Cihaz yeniden açılana kadar güç düğmesi + ses açma tuşuna basılı tutun.
    3. Açılan ekranda ses kısma tuşu ile aşağıdaki seçeneğe gelin ve güç düğmesi ile onaylayın.
    4. Ekrana gelecek no/yes seçme kısmında yes bölümüne gelerek onaylayın.​

    Güncelleme sonrası açılmıyorsa bu yöntemde  General Mobile E-Tab 5 tableti resetlemiş olacaksınız.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar.

      Hocalarım; aynı sorun benim tabletimde de oldu, güncelleme kendi kendine kuruldu ve kurulduktan sonra general mobile logosu sürekli dönüp duruyor, Sn cemkara tarafından önerildiği gibi "Güç düğmesi + ses kısma + ses açma tuşuna basılı tutarak cihazın kapanmasını" sağlıyorum ancak cihaz tekrar kendini açarmış gibi yaparak tekrardan general mobile ekranı dönüp durmaya devam ediyor. bu sorunun bir çözümü yok mudur?

      kistanbullu kistanbullu (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        aynı sorunu bende yaşadım  tableti bilgisayara bağlayarak tekrar kurulum yaptım eğer öğretmen kullanıcısıysanız googleda etab5 öğretmen tableti yapma diye aratırsanız youtube ta adım adım anlatıyor işlemleri uygulayarak tekrar tableti çalışıyor hale getirebiliyorsunuz. Kullanıcı kaydınızda internete bağlandığınızda otomatik olarak gerçekleşiyor. Öğrenci kullanıcısıysanızda tableti öğrenci tableti dosyası kullanarak sıfırlayabilirsiniz.

        Tabi garanti kapsamında yaptırmak istersenizde kargo ile göndermelisiniz. Ben kendim halletmeyi tercih ettim

        ccigarr ccigarr (1)