General Mobile e tab 5 kapandı açılmıyorsa ne yapmalıyım?

General Mobile e tab 5 sıfırlamak isterken yanlış yaptığımdan dolayı kapandı ve açılmıyor, sadece şarja taktığım zaman orta tuş ışığı yanıp sönüyor ama her şeyi denedim olmuyor, yan ses ayarları tuşları, aç kapat tuşu basılı tutarak, yani bir çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler! Thanks

vitamin vitamin (1)
3 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Cihazır hard reset yapın.

    1. Cihazınızı şarj cihazına bağlayın.
    2. Ses açma (+) ve Güç (Power) düğmelerini aynı anda yaklaşık 10-15 saniye süreyle basılı tutun.
    3. Daha sonra Güç düğmesini bırakın, ancak Ses açma düğmesini basılı tutmaya devam edin.
    4. Cihazınız yeniden başlayana kadar Ses açma düğmesini basılı tutun.

    Eğer zorla yeniden başlatma işlemi sonuç vermezse, fabrika ayarlarına döndürme seçeneğini deneyebilirsiniz. (cihaz modeline göre detaylar değişebilir)

    1. Cihazı kapatın.
    2. Ses açma (+) düğmesi ve Güç (Power) düğmesini aynı anda basılı tutun.
    3. Cihaz logosu belirdiğinde basmayı bırakın, bu işlem sırasında farklı bir menü açılacak.
    4. Menüde, Ses açma veya Ses kısma düğmesi ile "Wipe data/factory reset" veya benzeri bir seçeneği seçin ve Güç düğmesi ile onaylayın.
    5. Onayladıktan sonra "Yes" veya "Erase all user data" gibi bir seçeneği seçin ve tekrar Güç düğmesi ile onaylayın.
    6. İşlem tamamlandığında "Reboot system now" seçeneği ile cihazı yeniden başlatın.

    Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, cihazınızı bir teknik servise götürün.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (582)
    3 ay önce cevaplandı