General mobile e tab 5  tablet'i sürekli reklamlardan nasıl kurtarabilirim?

General mobile e tab 5  tablet kullaniyorum interneti actigimda reklam geliyor hemde uygulama acik olmasa bile birsuru adblock programi denedim malbarwaytes falan ise yaramadi cozum bulun lutfen

turansmsk11 turansmsk11 (16)
6 yıl önce sordu

  • 1- Aynı muhtevalı İki konu açmışsın, birini kaldırıyorum. 2- Site kurallarına uymayan bir konu başlığı yazmışsın, değiştiriyor ve düzeltiyorum. Bundan sonra daha itinalı olmalısın. Site kuralları: https://uzmanim.net/hakkinda temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Tableti fabrika ayarlarına geri almak çözüm olabilir.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Ama icinde birsuru dosya vb. Seyler var formattan baska bir secenk yokmu yada onerdiginiz bir adblock programi falan turansmsk11 6 yıl önce
  • Başka türlü antivirüs programları denenebilir ama sonuç garantili olmaz. Birde şüphelendiğin ve/veya son yüklediğin uygulamaları kaldırmayı deneyebilirsin @turansmsk11 temmuz 6 yıl önce
  • Az once bir reklam cikmisti kapattim uygulama yoneticisine girsigimde bir uygulamayi gordum ve sildimcozuldu tesekkur ederim turansmsk11 6 yıl önce
  • AddBlock, bilemiyorum ama bu türden eğer mobil uygulamalar veya mobil tarayıcı uzantıları varsa belki kısmen işe yarayabilir @turansmsk11 temmuz 6 yıl önce