general mobile e tab 5 virus bulasti

Merhaba arkadaslar general mobile e tab 5 oyun yukliyim derken pornclub , wifi booster , screen painting lock programlari yuklendi silmeye calistim silinmiyor devre disi birak var nasil duzeltirim yardim edin…

Fabrika ayarlarina sifirladim olmadi.kapa tusu ve ses acma tusuyla format attim olmadi yardim.

resul1 resul1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PornClub virüsü nasıl temizlenir aşağıda kesin çözüm bulabilirsiniz:

    PornClub virüsü nasıl temizlenir?

    alattin alattin (16984)