General Mobile GM 5 Plus Format Atma

General Mobile GM 5 Plus nasıl format atılır?

General Mobile GM 5 Plus nasıl sıfırlanır?

General Mobile GM 5 Plus fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile GM 5 Plus Format Atma nasıl yapılır? General Mobile GM 5 Plus sıfırlama nasıl yapılır?

    Telefona sıfırlamaformat ve reset gibi işlemi yaptığınızda telefonu aldığınız ilk günkü haline geri döner. Buna fabrika ayaları da denir.

    General Mobile GM 5 Plus akıllı telefonunuza format atmak çeşitli yazılımsal hatalara kesin çözüm olacaktır.

    General Mobile GM 5 Plus telefonunuzun performansından memnun değilseniz format atmanız durumunda performans sorununuz da yüksek ihtimalle çözülecektir.

    Kısaca General Mobile GM 5 Plus cihazınıza format atmak cihazın ilk günkü haline dönmesini sağlayacaktır.

    ÖNEMLİ: Format atma işlemi sonucunda telefonda bulunan her şey silineceğinden dolayı telefon hafızanızdaki verileri yedeklemeyi unutmayın!

    General Mobile GM 5 Plus Format Atma

    General Mobile GM 5 Plus telefonunuza aşağıdaki yolu izleyerek format atabilirsiniz.

    Menü → Ayarlar → Yedekle ve Sıfırla → Fabrika verilerine sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi Sil

    Tüm bu adımların sonucunda General Mobile GM 5 Plus format atma işlemi başarıyla tamamlanacak ve GM 5 Plus ilk günkü haline dönecektir.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • General Mobil 5 Plus ile General Mobil GM 5 Plus farklı telefonlarmı? Eğer farklı olmayıp aynı telefonlar ise henüz Türkiyede satışa çıkması üzerinden bir hafta bile geçmeden (16 Nisan) nereden çıktı bu formatlama veya sıfırlama ihtiyacı falanda konusunu açtın? Sen daha birkaç ay önce bu telefonun özellikleriyle beraber yakında satışa çıkacağını uzmanım.net'te bir konu açarak duyrmamuşmıydın? Bende sana bu telefonu -çıktıktan sonra- araştırma/inceleme imkanın oldumu diye soracaktım. temmuz 8 yıl önce
    • Merhaba temmuz, cihaz geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Formatlama işlemini kutudan çıktığı gibi yapmak isteyen kullanıcılar olabiliyor. Cihaz satışa sunulduğu için böyle bir rehber hazırlamak istedim. Cihazı inceleme fırsatım oldu ancak elime geçmedi. Kağıt üstünde baktığımızda mükemmel bir cihaz. Ancak biraz beklemeni tavsiye ederim. 15-20 gün içinde cihazı alan kullanıcıların deneyimlerini okuyup, araştırmak gerekiyor. brsozl 8 yıl önce
    • Tamam, sağol! Senide takip edeceğim. temmuz 8 yıl önce
    • Yeni bir konu yazdım. Teknik özelliklerini kısa kısa yorumladım. Video içeriğin yerini tutmasa da okumanı tavsiye ederim. :) brsozl 8 yıl önce