General Mobile GM 5 Plus ve Samsung Galaxy S6 arasında kaldım hangi telefonu tercih edersiniz ?

General Mobile GM 5 Plus ve Samsung Galaxy S6 arasında kaldım hangi telefonu tercih edersiniz ? Neden ?                                            İki telefonda birbirlerine yakın özelliklerde arasında kaldım hangisini almalıyım kullanış açısından da önemli fiyat mühim değil.

teknoman teknoman (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile pek parlak geçmişi yok hiç bir telfon kusursuz değil aynı şekilde markada ama General Mobile kullanıpde çevremde ve formlarda mutlu olan insan sayısı yok doğal olarak GM marka olarak 1 0 geriye düşüyor.

    Samsung üst düzey telefon kullanmadım ama giriş seviye telefonları 2 yıl önce hiç hoş değildi şimdi nasıl bilmiyorum ama S serisi Not serisi kullananlar menunu çoğunluğu ya okadar para verince menun olmasalar bile menunum diyor yada hakkaten menunlar. :D bunu içn Samsung 1 0 önden başlıyor toplam 2 0 ile Samsun kazanıyor :D

    Telefon karşılaştırmasına gelirsek tamamen kağıt üzerinde konuşuyorum haberin olsun 2. sinide kullanmadığım için bilmiyorum.

    Samsungun önde olduğu özellikler.

    • Ekran olarak Samsung GM çok iyi ama GM yi kullansanda sorun olacağını sannedmiyorum.
    • Kamera olarak Samsung tabiki :D
    • İşlemci olarak Samsung daha iyi Samsung iyi ama GM ninkide kötü diyemem.
    • Ram olarak aynı görünselerde Samsung DDR4 çift kanal 1600ghz Ram ile öne geçiyor tabiki
    • 3G görüntülü konuşma en baba özelliği :D
    • Parmak izi okuyucusu var işine yararmı bilmiyorum
    • Sar değeri düşük olması iyi ama GM ninkide yüksek değil ikiside bu konuda tercih edilebilir.

    GM nin önde olduğu özellikler

    • Samsung Batarya olarak geride görünüyor ama gerçek kullanımda hangisi daha iyi bilmiyorum.
    • Hafıza Kartı desteği olması iyi bir şey.
    • 2 yıllık güncelleme garantisini unutmayalım
    • Güncel USB Type-C portu bulunması güncellik açısında iyi
    • Ve yeni çıkması.
    • Tabikide Fiyatının uygun olması.

    Bana soracak olursan GM hiç bir zaman önermem işini şansa kalmış iyide çıkabilir kötüde ama bir kaç yerde 2. çıkan parttan alın yazıyor daha sorunsuzmuş ama dediğim gibi güvenilir bir kaynakdan almadım haberi.

    Samsung giriş seviyesine okadar kötü yapması canımı sıktığı için o zamandan berli kimseye Samsung önermiyorum ama alabilirsin genelde menun insanlar inşallah sende menun olursun. Fiyat önemli değil diyiyorsan Samsung al diybilirim en azından GM den daha iyi bir marka olduğu göz önünde

    Karar senin hangisini seviyorsan onu al derim. Hayırlı günler dilerim

    kutlugalp kutlugalp (136)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eyvallah kardeşim teknoman 7 yıl önce