General Mobile GM 6 alınır mı?

Telefon almak istiyorum ama maddi imkanlarım pek yeterli değil o yüzden General Mobile 6 alayım dedim. Kullananan var mı veya o telefon ile ilgili haberi olan var mı acaba? Önerir misiniz önermez misiniz?

habib701 habib701 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GM 6 için bugünlerde Android 8.0 Oreo güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Android One platformunda olduğu için tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      telefonu senin icin arastirdim guzel bir telefona benziyor eger oyun oynayacakksan tavsiye etmem ama eger ev kullanicisi isen facebook icin facebook lite oneririm .baska telefon tavsiye ederim  mesala Asus zenfone 3

      veya tikla

      iyi gunler/

      temmuz2004 temmuz2004 (47)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Teşekkür ederim habib701 6 yıl önce