General Mobile GM 8 WhatsApp sorunu

Telefonum General Mobile GM8, 1 ay önce aldım. Son 1 haftadır sürekli "WhatsApp durduruldu" hatasıyla karşılaşıyorum. Ne yaptıysam düzeltemedim.

General Mobile GM 8 WhatsApp durduruldu hatası nasıl çözülür?

General Mobile WhatsApp sorununu çözmek için ne yapmalıyım?

kullanici478041 kullanici478041 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanda General Mobile GM8 kullanan kullanıcılarda WhatsApp durduruldu hatası alınıyor. Bu genel bir sorun.  Tüm GM8 kullanıcıları bu sorunu yaşıyor. Burada detaylı cevap yazdım: Hata: general mobile gm8 whatsapp durduruldu

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      WhatsApp'a gelen bir güncelleme sorun yaratmış olabilir.

      Önce Google Play'de Whatsapp güncellemesi var mı diye kontrol et. Varsa güncelle. Yoksa WhatsApp'ı veriler ile birlikte sil. Daha sonra da eski bir Whatsapp sürümü yükle.

      Eski sürüm Whatsapp buradan indirebilirsin: https://whatsapp.en.aptoide.com/versions

      murat murat (12517)