General Mobile güncelleme takvimi - 2019

General Mobile Android 9 Pie alacak telefonlar hangileri?

General Mobile güncelleme takvimini nereden bulabiliriz?

General Mobile güncelleme alacak cihazların listesini yazar mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İleriki tarihlerde güncelleme alacak olan ve güncelleme desteği kesilen General Mobile telefonların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

    General Mobile güncelleme takvimi 2019

    • GM 5: En son Android 7.1 aldı. Artık güncelleme almayacak.
    • GM 5 Plus: En son Android 8.0 aldı. Yakında güvenlik ve iyileştirme güncellemesi gelecek.
    • GM 6: En son Android 8.1 aldı. Artık güncelleme almayacak.
    • GM 8: En son Android 8.1 aldı. Yakında Android 9 Pie güncellemesi alacak.
    • GM 8 Go: En son Android 8.1 Go aldı. Yakında Android 9 Pie Go güncellemesi alacak.
    • GM 9 Pro: En son Android 8.1 ve Android 9 Beta aldı. Yakında Android 9 Pie tam güncellemesi gelecek.

    Bu bilgileri General Mobile'ın kendi sitesinden aldım. Bu linke tıklayarak siz de takip edebilirsiniz: General Mobile Güncelleme Alacak Cihazlar Listesi

    omercik omercik (9418)