General Mobile Instagram'dan atılma sorunu çözüm önerileri

General Mobile instagrama girilmiyor

General Mobile instagram uygulamasından atıyor, nasıl düzeltirim?

General Mobile instagramdan atılma sorunu nasıl çözülür?

General Mobile instagram bağlanma sorunu yaşıyorum nasıl düzeltirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile Instagram'dan atılma sorunu nasıl çözülür?

    General Mobile GM 5, 6 ve 8 kullanıcıları Instagram'a girdiklerinde aniden atılma sorunu yaşıyor. Öncelikle bu instagramdan atılma sorununun kesin bir çözümü şuan için maalesef yok. Anlaşıldığı üzere Instagram'ın bitmeyen kronik bug'larından biri ile karşı karşıyayız. Bu zamana kadar problemi çözen bazı kullanıcılardan aldığım mesajlar ışığında birkaç çözüm önerisi sunmak istiyorum.

    1. Instagram eski sürüm yükleyin
      Böyle durumlarda genellikle en iyi çözüm eski sürümü kurmak oluyor. Sizdeki Instagram'ı kaldırıp eski bir sürümünü yüklemeyi deneyin.
      Instagram eski sürümlerinden birini bu linkten indirebilirsiniz: https://instagram.tr.uptodown.com/android/old

    2. Instagram şifrenizi değiştirin
      Instagram uygulamasından atılma sorununu yaşayan bir arkadaşımdan, hesabın şifresini değiştirince problemin düzeldiğini öğrendim. Belki sizde de düzelebilir. Hesabınızın şifresini değiştirmek için İnternet uygulamasını açıp https://instagram.com adresine gidin ve instagram hesabınıza girin. Sonra oradan ayarlara tıklayıp şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    3. Instagram'a VPN açarak girin
      İnternette bazı kullanıcılar, VPN açıp girdikten sonra Instagram'dan atılma sorunu yaşamadıklarını, yani problemin çözüldüğünü söylüyor. Deneyin belki sizde de işe yarayabilir. VPN uygulaması olarak Inf VPN tavsiye ederim. Inf VPN indirmek için buraya tıklayınız.

    Bu çözüm önerilerine rağmen hala instagramdan atılma sorunu yaşıyorsanız, yapacak pek bir şey yok. Söz konusu instagram olduğunda çözüm için güncellemeyi beklemek gerekiyor genellikle. Birkaç gün bekleyelim, elbet güncelleme çıkacaktır. Bu çözüm önerilerini denedikten sonra elde ettiğiniz sonucu cevap kısmına yazınız.

    omercik omercik (9418)