General Mobile telefonumda Instagram'a giriş yapınca geri atıyor

General Mobile GM8 kullanıyorum. Instagram'a giriş yapınca otomatikmen geri atıyor. Sildim geri yükledim ama düzelmedi. Ne yapmalıyım?

General Mobile instagram sorununu nasıl çözerim?

General Mobile instagram uygulamasından atıyor nasıl düzelir?

ttaleyna ttaleyna (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 6 Cevap

    Güncelleme: Bu konuyu gören kullanıcılardan ricamız, aşağıdaki çözüm önerilerini deneyip düzelip/düzelmediğini yazabilirler mi? Şuana kadar kesin bir çözümü bulunabilmiş değil. Anlaşıldığı üzere Instagram'dan kaynaklı bir problem. Konuda eski sürümlerine ulaşabileceğiniz bir link verildi. Oradan Instagram eski bir sürümün indirip kurun. Sorun yakın zamanda düzelecektir diye düşünüyorum.

    General Mobile Instagram'dan atılma sorunu nasıl çözülür?

    Bu problemi bugün her yerde görmeye başladım. Özellikle General Mobile kullanıcılarında yaşanıyor. Nedeni ve çözümü şuan için belli değil maalesef. Instagram'ın kronik sorunlarından biri yine. Bazı çözüm önerileri sunacağım.

    1. Instagram eski sürüm yükleyin
      Böyle durumlarda genellikle en iyi çözüm eski sürümü kurmak oluyor. Sizdeki Instagram'ı kaldırıp eski bir sürümünü yüklemeyi deneyin. Instagram eski sürümlerinden birini bu linkten indirebilirsiniz: https://instagram.tr.uptodown.com/android/old

    2. Instagram şifrenizi değiştirin
      Instagram uygulamasından atılma sorununu yaşayan bir arkadaşımdan, hesabın şifresini değiştirince problemin düzeldiğini öğrendim. Belki sizde de düzelebilir. Hesabınızın şifresini değiştirmek için İnternet uygulamasını açıp https://instagram.com adresine gidin ve instagram hesabınıza girin. Sonra oradan ayarlara tıklayıp şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    3. Instagram'a VPN açarak girin
      İnternette bazı kullanıcılar, VPN açıp girdikten sonra Instagram'dan atılma sorunu yaşamadıklarını, yani problemin çözüldüğünü söylüyor. Deneyin belki sizde de işe yarayabilir. VPN uygulaması olarak Inf VPN tavsiye ederim. Inf VPN indirmek için buraya tıklayınız.

    Aynı sorun hala devam ediyorsa birkaç gün bekleyelim. Muhtemelen güncellemeyle sorun çözülecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bende de aynı sorun var.

      Edit: Düzeldi.

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

        Sabah bende de aynı sorun oluyordu. Uygulamaya giriş yapar yapmaz  hızlıca + butonuna tıkladım baktım kapanmıyo anasayfaya geri döndüm.. Şu an bir sorun yok.

        (GM5)

        Detaylıca:

        kullanıcı adı ve şifrenizi yazın

        giriş yap butonuna basın

        hemen uygulama kapanmadan gönderi paylaşma butonu (+) tıklayın

        misty misty (556)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Nasıl çözdün tam olarak, detaylıca yazar mısın? omercik 6 yıl önce
        • Deneyenler işe yarayıp yaramadığını yazabilir mi lütfen. misty 6 yıl önce

        bende ayni sorunu yasiyordum eski bi surumunu yukleyince duzeldi ama hep boylemi olacak? yani yeni surumu hicbi zaman yukleyemeyecek miyiz?

        sevgikilinc sevgikilinc (22)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Elbette hep böyle kalmayacak. Instagram zaten sosyal medya uygulamaları arasında en sorunlu uygulama. Kısa süre içerisinde güncelleme ile düzelecektir. omercik 6 yıl önce
        • Şimdilik eski sürümü ile devam edin. omercik 6 yıl önce

        Eski sürüm yükledim,sorunsuzca girebiliyorum teşekkürler.

        artunkorkmaz artunkorkmaz (1)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Acaba hangi sürümü yüklediniz link atabilir misiniz,? pinar356 6 yıl önce
        • @pinar356 5-6 sürüm öncesini yükleseniz yeterli olur. omercik 6 yıl önce
        • Eski sürümü yüklemek sorunu çözmezse, bir çözüm önerisi daha ekledim konuya. Onu da deneyebilir misiniz? omercik 6 yıl önce

        PEKİ HANGİ SÜRÜMÜNÜ YÜKLÜĞİCEZ?

        eray353577 eray353577 (1)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Ben 6 sürüm öncesini yükledim. omercik 6 yıl önce
        • Eski sürümü yüklemek sorunu çözmezse, bir çözüm önerisi daha ekledim konuya. Onu da deneyebilir misiniz? omercik 6 yıl önce
        • 6 derken? 6 bulmadım da :D eray353577 6 yıl önce
        • Eski sürümlerin olduğu linke girin, soldan 6'ıncıyı indirin demek istedim. :) @eray353577 omercik 6 yıl önce