genesis nedir ne işe yarar

biraz önce sitenizde reklam virüsü silme yazısını okudum işlemleri yaparken program ve özelliklerinde genesis adlı bi program gördüm ne işe yarar bu program sileyim mi

msty msty (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Genesis adlı program eğer sizin kullandığınız bir program değilse kaldırabilirsiniz. Genesis adında sisteme ait veya sistemle alakalı bir yazılıma ait bir eklenti yoktur.

    Yüklediğini bir oyuna veya başka bir programa  ait olma ihtimali var.  Dediğim gibi ne olduğunu bilmiyorsanız kaldırabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)