Gerçek www.google.com.tr Sitesine Bağlanılamıyor Hatası

-1

Gerçek www.google.com.tr Sitesine Bağlanılamıyor Hatası

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gerçek www.google.com.tr sitesine bağlanılamıyor hatasının çözümü için şunları kontrol edin:

    Bu hata genelde bilgisayar tarih ve saati hatalıysa alınır. Bilgisayarın saatini değiştirmek için şu yolu izleyin.

    1. ​Ekranın sağ tarafındaki tarih ve saat ibaresini tıklayın.
    2. Tarih ve saat ayarlarını değiştir'i tıklayın.
    3. Tarih ve Saati değiştir'i  tıklayabilirsiniz veya Internet Saatini tıklayarak internet üzerinden otomatik zamanı ayarlatabilirsiniz.
    4. Internet saatini tıklayın.
    5. Ayarları değiştir'i tıklayın.
    6. Internet saat sunucusuyla eşitle işaretleyin ve Şimdi güncelleştir'i tıklayın.

    Windows XP kullanıyorsanız şu linkin kontrol edin: Gerçek www.google.com.tr sitesine bağlanılamıyor hatası

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)