Gerçek zamanlı bir kod editörü (IDE) var mı?

Merhaba;

Gerçek zamanlı kod editörü derken, online oyunlar gibi. Mesela biz arkadaşımla gerçek zamanlı olarak kod yazmak istiyoruz. O kodların bir kısmını yazarken ben diğer kısmını yazacağım. Yani onun yazdığı kodlar harfi harfine benim ekranımda da gözükecek. Aynı şekilde benimki de onda. Böyle bir kod editörü (IDE) var mı?

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    SVN gibi bir sistemle ile kod paylaşımı yapabilirsiniz (VisualSVN Server  örneğin, bunu araştır) Visual Studio entegrasyonu var.

    istediğin gibi bir IDE: https://squadedit.com online ve ücretlidir (4$ aylık). Kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

      -1

      @toprak34 açıkcası öyle bir program olduğunu sanmıyorum.

      Ama onun yerine Teamviewer kullanablrsn.

      Suan mobildeyim pek açıklayıcı olmasada :(

      kullanici67047 kullanici67047 (11)