Gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanamıyor hatası

C: kök sürücüsünde bir dosya oluşturmak istediğimde Gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanamıyor (Hata kodu: 0x80070522) hatası aılyorum bu sorun nasıl çözülür

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın
    2. Çalıştır penceresine secpol.msc yazın
    3. Güvenlik Ayarları/Yerel İlkeler/Güvenlik seçenekleri yoluna gidin
    4. Kullanıcı Hesabı Denetimi: Yerleşik Yönetici hesabı için Yönetici Onay Modu ilkesine çift tıklayın
    5. Devre dışı seçeneğine tıklayın Tamam butonuna tıklayın
    6. Bilgisayarı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 2-3 kere bu sorunu yaşadım ve çözememiştim bir daha çıkarsa artık adresi biliyorum :D eline sağlık. kutlugalp 7 yıl önce
    • Bende secpol.msc yazdığım zaman hata veriyor mehmetkula68 5 yıl önce