Gereken ayrıcalık istemci tarafından sağlanmıyor

    Toplam 1 Cevap

        Merhaba,

    Run'u açın, "buraya secpol.msc" yazın ve çalıştırın. Buradan Local Policy'ye tıklatın ve  altında Security Option var Security Option içerisinde User Account Control - Run all administrator in Admin Approval Mode= Enable dır. Disable yaparak Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar denerseniz sorununuz çözülecektir.

    Run > secpol.msc

    Local policy > Security option

    User Account Control : Run all administrator in Admin Approval Mode = Enable (Disable edin ve bilgisayarı yeniden başlatın.)

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım ama olmadı oradaki ayar zaten enable şeklinde burakordu 8 yıl önce