Gereksiz hizmetleri kapatmalı mıyım?

Merhabalar windows altında çalışan bazı gereksiz hizmetleri kapatmalı mıyım ?

Bunun bana ne gibi faydaları olur ?

Oyunlarda FPS artışı olurmu ?

Başlıca hangi hizmetleri kapatmam iyi olur ? (Windows 7 Home Premium)

rawarg rawarg (18)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabiki gereksiz olan hizmetleri kapatmanda artış olcaktır.Ne gibi artışlar olur dersen bilgisayarın genel hızı artar oyunlarda takılmalar geçebilir.

    Bu hizmetleri kapatabilirsin.

    Windows Update

    Faks

    Windows Defender (antivirüsün varsa kapat derim.)

    Windows Uzaktan Yönetim

    Bluetooth Destek Hizmeti

    Hızlı Getirme

    AdobeFlashPlayer update gibi programların servislerini kapatabilirsin tabi kendin güncelliyceksen.

    Bu hizmetlerin hepsini kapattım hiçbir sıkıntı olmuyor.Yazdıklarımın Hepsini durdur ve başlangıç türünü devre dışı yap.

    ardahd ardahd (631)