Gereksiz işlemleri nasıl sonlandırabilirim?

Bilgisayarım açılınca çok geç açılıyor hatta donup kalıyor görev yöneticisinde cpu %100 de kalmış bir türlü düşmüyor toplam çalışan işlem sayısı ise 60-47 arası bunlardan en fazla svchost.exe çalışıyor tam 6 tane svchost.exe var. Sonlandır a bastığımda ise erişim engellendi hatası veriyor.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Svchost.exe sistem dosyası yani uygulaması olduğundan kapatılmıyordur.

    Bilgisayarında temiz ön yükleme yapmanı öneriyorum.

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5168)