Geri dönüşüm kutusu ikon sorunu

merhaba sorunum şu mesela geri dönüşüm kutusuna bir dosya atıyorum fakat dolu ikonu gelmesi gerekirken hala boş ikon gözüküyor, yenile dediğim zaman dolu ikonu geliyor. aynı şey tam tersi içinde geçerli , nasıl çözebilirim?

hsyn01 hsyn01 (52)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 10= ayarlar > kişiselleştirme > temalar > (sağ tarafta ilgili ayarlar) masaüstü simge ayarları.

    buradan çöp kutunuzun ikonlarını seçip varsayılanı yükle yapıp tekrar dener misiniz? belki o zaman düzelir.

    xebeth xebeth (37)
    3 yıl önce cevaplandı

      Başka bir web sitesinden kopyala yapıştır olduğu için kaldırılmıştır!

      hsyn01 hsyn01 (52)
      3 yıl önce cevaplandı

      • BENİM GİBİ BULAMAYANLAR OLABİLİR KAYNAK YAZMAYI UNUTMUŞTUM , REZİLLİK! hsyn01 3 yıl önce