Geri Dönüşüm Kutusu Konumu

Herkese Merhaba arkadaşlar bugün size birşey soracagım ben çöp kutusunun özelliklerine baktım ve

geri dönüüşm kutusunun konumu yereldiskC:/ değil benim başka disk olan Dosyalar(D:)  Bunu yerel disk yapsam olurmu? yada hiç ellemesem :D

Yerel Disk En büyük boyut: 16781

Dosyalar(D:) boyut:999

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Geridönüşüm kutusu işletim sisteminin bir dosyası windosw işlem yapmanıza izin vermez zatende

    candan candan (4301)