Geri dönüşüm kutusundan silinen fotoğrafları geri getirme

Bilgisayardan 3-4 ay önce önemli fotoğraflarım silindi ve geri dönüşümden de silindi geri getirmemin bir yolu var mı bilgisayar markası Samsung

okannn okannn (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyalarını Recuva programı ile geri getirmeyi deneyebilirsin. Kesin geri getirebilirsin demiyorum çünkü çoğu zaman istediğimiz sonuçları elde edemiyoruz.

    Recuva programı hakkında detaylı bilgi ve indirme linki burada yer alıyor: https://uzmanim.net/soru/silinen-dosyalari-geri-getirme/473

    omercik omercik (9418)