GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAN WORD SAYFASINI NASIL GERİ GELİR ?

20   gün   içinde   geri   dönüşüm   kutusuna  atıp   ve  oradan  da   sildiğim   Word   sayfasını   ve   içindeki   yazıları    hasar   görmeden   geri   getirmenin   bir   yolu   var mı ?

Yardımcı   olursanız   sevinirim . :)

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    recuva proggramı tarih olarak bir döküman sayfası veriyor size tarihlerden bakarak bulmak istediğiniz docx takip ederek bulabilirsiniz http://www.gezginler.net/indir/i/3820/

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için . Evet siz tavsiye etmeden 10 dakika önce araştırırken bende buldum bu programı. Ve evet güzel bir programmış . Tarama yaptım ve bir çok belgem geri geldi , işin tuhafı istediğim word sayfını geri aldım fakat yeşil işareti ve geri dönmesi mükemmel olduğu halde neden bilmem açılmıyor . Diğer belgelerim açılıyor . Anlayamadım ... mat7 8 yıl önce