Geri dönüşüm kutusundanda silinen dosyaları nasıl geri getiririm?

Geri dönüşüm kutusundanda silinen txt dosyalarını nasıl geri getiririm?

Çeşitli programlar denedim fakat Geri dönüşüm kutusundanda silinen dosyaları geri getiremedin.

gnhn gnhn (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Recuva silinen dosya kurtarma yazılımını buradan indirebilirsin (tıkla)

    Not:

    1- Disk üzerinde yeni dosyalar oluşmadan kurtarma işlemi yapılmalıdır. Geç kalınırsa disk üzerinde kurtarılmak istenen dosyalar üzerine yeni yazmalar/kayıtlar olacak ve kurtarılmak istenenler bozulacaktır; bunlar artık kurtarılamaz hale gelecektir.

    2- Kurtarılan dosyalar farklı bir bölüme veya harici bir disk üzerine kurtarılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Recuva işe yaramazsa bir de bunları deneyebilirsiniz. Mümkünse bu programlar D: veya varsa farklı sürücüye kurulursa iyi olur. Geri dönüşüm kutusundanda silinen dosyaları geri getirmek için bazen farklı programlar farklı sonuçlar verebiliyor. Birinin bulmadığını diğeri bulup kurtarabiliyor.

      hakan hakan (15424)
      9 yıl önce cevaplandı

        silinen anda yaparsan ctrl+z ile alabilirsin kapattıysan ve üzerinden zaman geçtiyse veri kurtarma programları ile kurtara bilirsin kesin olmamakla beraber %70 oranında başarı sağlarsın. önerebileceğim program easeus data recovery

        slckgns slckgns (1)