Geri dönüşüm kutusunu boşalt seçeneği aktif değil.

Geri dönüşüm kutusuna sağ tıkladığımda geri dönüşüm kutusunu boşalt seçeneğinin aktif olmadığını farkettim.Bilgisayardan sildiğim dosyaları ancak geri dönüşüm kutusuna çift tıklama yapınca öyle silme yapabiliyorum.Yoksa silemiyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net de bu sorun ile ilgili bir çözüm paylaşmıştık dilersen alttaki linkden çözüme gide bilirsin

    Geri dönüşüm kutusu calışmıyor ıçindekileri silmiyor

    darkcrak darkcrak (5168)