Geri Dönüşüm Kutusunu Yeniden Adlandrımak

Geri dönüşüm kutusu'nu bilgisayardaki bütün kullanıcılar için yeniden adlandırmak için ne yapmam gerekir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

  • Ne işe yarayabilir, kaç kişi bu isim değişikliğine ihtiyaç hissedebilir? Gerçekten işe yarayabilecek ve çözüm olabilecek konular açmak için zorlasan biraz kendini.. Ayrıca olur olmaz kayıt defterinde ve sistemde değişilikler gerektiren konuları açmaktanda kaçınmalısın. Sen o değişiklik kod ve tavsiyelerini bir yerlerden bulmuşsun ve bilgisayarında arşivlemişsin ama çoğunun ne olduğunu sende bilmiyorsun. Bunlarla birilerine destek ve çözüm sağlamaz tersine ciddi problemlerine sebep olabilirsin. Kayıt defteri ve sistemsel değiştirmelerin pek çoğunun geri dönüşü olmaz, sistem çökmelerine sebep olurlar. Bir daha konu açarken bunları gözönünde bulundurarak daha çok hassasiyet göstermelisin. temmuz 7 yıl önce
  • Bu arada ben 20 senelik PC kullanım tecrübesine sahibim ama hala kayıt defterinde bir değişiklik yapmak zorunda kalırsam uzun uzun düşünürüm ve eğer karar verirsemde mutlaka önce bir sistem yedeği alırım. Kıısadan hisse.. temmuz 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  1. Windows + R tuşlarına basın regedit yazın enter tuşuna basın
  2. HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} anahtarına gidin
  3. {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} anahtarının sahipliliğini alın
  4. Sağ taraftaki LocalizedString değerine çift tıklayın Değer verisi kısmına dilediğiniz ismi yazın ve Tamam butonuna tıklayın
Anonim Anonim (156)