Get contact uygulamasından numaramı nasıl silebilirim

nehir68 nehir68 (86)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tip uygulamaları cihazınıza indirdiğiniz zaman ve gerekli izinleri verdiğiniz zaman cihazınızdaki bütün bilgilerinizi toplamaya başlar. Ben bu uygulamaları virüsten bir farkı olmadığını düşünüyorum. Bu tip uygulamalardan bütün verilerinizi tamamen silmek mümkün değil fakat sadece hesabınızı silebilirsiniz. Rehberinde sizin telefon numaranızın kayıtlı olduğu kişiler bu uygulamayı indirdiği zaman yine bu uygulamaya telefon numaranız ve isminiz yüklenecektir.

    Peki numaramı nasıl silebilirim?

    https://www.getcontact.com/manage web sitesine giriş yapın ve Unlist butonuna tıklayın ve ardından size sorulan "Emin misiniz?" sorusuna Tamam diyin.

    darkcrak darkcrak (5158)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Unlist butonu gelmiyor. Numaramı yazacagim yer geliyor yaziyorum sms geliyor sonra onu da yaziyorum. Numaraniz dogrulandi diyor. Ve sayfanin ustune kırmızı yaziyla hata olustu tekrar deneyin diyor @darkcrak nehir68 2 yıl önce
    • Uygulamayı sildikten sonra bile cihazima yeni veriler koysam o nlara da mı erisiyor nehir68 2 yıl önce
    • Uygulamayı silerseniz yeni verileri toplayamaz @nehir68 darkcrak 2 yıl önce
    • Unlist butonu gelmiyor. Lütfen yardımcı olun. Ayrıca uygulamada hesap silme bulunmuyor dondurma islemi yapip sildim uygulamayı @darkcrak nehir68 2 yıl önce
    • Ayarlar kısmında olması gerek diye düşünüyorum @nehir68 darkcrak 2 yıl önce
    • Ilk yorumda yazdigim şeyler oluyor. Numarami yazıyorum yeşil alana ardindan kod geliyo telefona onu da yaziyorum ve numaraniz dogrulandi diyor. Ama en ustte de hata olsu yazısı cikiyo nehir68 2 yıl önce
    • Mobil uygulamayı sildiyseniz sıkıntı yok yani daha bilgi toplayamaz. @nehir68 darkcrak 2 yıl önce
    • Bilgi toplayamazlar fakat sizin karşı tarafı ne olarak eklediğiniz sistemde kalır hesabınızı silseniz bile fakat güncel verileri sistemlerine kaydedemezler çünkü veri toplayacak aracı uygulama olmadığı için @nehir68 darkcrak 2 yıl önce