GetContact numara silme nasıl yapılır?

GetContact nasıl silinir? GetContact silme

GetContact numara silme nasıl yapılır

GetContact hesabı nasıl silinir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GetContact, telefon numaranızla kayıt olabileceğiniz, arayan kimliği gösterme ve rehberde nasıl kayıtlı olduğunu öğrenme uygulamasıdır. Ben bu tarz arayan kimliği sorgulama uygulamalarını kullanmanızı önermiyorum. Çünkü GetContact gibi uygulamalar kayıt için telefon numaranızı istiyor. Telefon numaranızı yazarak kayıt olduğunuzda ise hem kendi bilgilerinizi, hem de rehberinizdeki kişi bilgilerini uygulamanın veritabanına elinizle aktarmış oluyorsunuz. Bu da kişisel verilerimiz açısından çok büyük bir dezavantaj.

    Eğer GetContact'a kayıt olduysanız, numara silme ve hesap silme işlemlerini yapmanızı kesinlikle öneririm.

    GetContact hesap silme nasıl yapılır?

    1. Öncelikle GetContact uygulamasını açın.
    2. Sol taraftaki menüyü açın ve Ayarlar'a dokunun.
    3. Sonra GetContact Hakkında seçeneğine dokunun.
    4. Buradan Hesap ayarları seçeneğine dokunarak hesap ayarlarına girin.
    5. Son olarak gelen ekrandaki Hesabı sil seçeneğine dokunun.

    Böylece GetContact hesap silme işlemi tamamlandı. Yalnız hesap silme işlemini yapmak, numaranızı GetContact veritabanından silmez. Yani GetContact numara silme işlemi ayrı olarak yapılmalı.

    GetContact numara silme nasıl yapılır?

    1. Buraya tıklayarak GetContact Unlist sayfasına gidin.
      "Bu siteye ulaşılamıyor" hatası alıyorsanız, VPN açın ve öyle girin.
    2. Gelen ekrandaki istenen yere telefon numaranızı yazın.
    3. Daha sonra Unlist butonuna tıklayın.
    4. Karşınıza "Log in GetContact Unlist" diye bir pencere gelecek. Burada sizden istenen, numaranızı GetContact'ın Unlist bölümüne kaydettirmek.
    5. Login butonuna basarak numaranızı son kez doğrulayın.
    6. Doğruladıktan sonra telefon numaranız Unlist bölümüne başarıyla kaydedilecektir.

    NOT: GetContact numara silme işlemi 24 saat içinde tamamlanıyor. Yani numaranızı Unlist bölümüne kaydettikten sonra numara silme işlemi 24 saat sürebilir.

    Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için GetContact nedir? GetContact nasıl kullanılır? konusunu okuyabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)