ggwq uzantılı virüs

selam kolay gelsin

bilgisayarım film,fotoğraf ve not defterinde ggwq uzantılı virüs var..bunun bir çözümü var mı ?

anil21 anil21 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüsü Malwarebytes gibi bir programla temizleyebilirsiniz. Fakat!

    Şifreli dosyaları çözmenin bilinen bir yolu yok.  ggwq uzantısı bir  STOP (Djvu) Ransomware varyantı.  STOP (Djvu) Ransomware uzun süredir çözümü bulunamayan ve çok farklı varyantlara sahip bir fidye yazılımı.

    .ggwq gibi 4 karakterli uzantıya sahip  STOP (Djvu) Ransomware varyantlarına karşı senelerdir bir çözüm bulunamadı.

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler linkinden neler yapabilirsiniz bakabilirsiniz.

    Dosyalar önemli değilse bilgisayarı formatlayarak sıfırlayabilirsiniz, dosyalarınız önemliyse bir çözüm bulunma ihtimaliyle saklamaya devam edebilirsiniz.

    alattin alattin (16984)