ghost (0xc000007b) hatası

Benim Pc de 32 gb ram i7 işlemci 64 bit işletim sistemi var tüm parçaları yeni varsiyon bi pc fakat ghost u açmadı (0xc000007b) hatası verdi buna nedemeli.Oyunun istediği herşey pc de mevcut ve bu siteden aldığım çözüm yolarınıda denemiş olmama rağmen hala sorun çözülmedi W7 64 bit kullanıyorum acaba buyüzdenmi dedim kendi kendimede hiç sanmıyorum bu sebebden olmaz heralde yardımcı olurmusunuz lütfen bu arada ekran kartımda ATI radeon HD 4800 Serisi 1 gb 256 bit  bundan da olabilceğini düşünüyorum ?

thetosun thetosun (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ATI radeon HD 4800 kartınızın DirectX 11 desteği yok. Kartınızın desteği DirectX®10.1

    CALL OF DUTY: GHOSTS sistem gereksinimleri nelerdir?

    Call of duyt ghosts için DirectX®: DirectX® 11 gerekiyor.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

    • yoo şuan pc de dx 11 gerektirn 3 tane oyun ykle crysıs 3 assassın creed 3 oynuyorm bunlrda dx 11 isteyn oynlr thetosun 10 yıl önce