gib.gov.tr istek zaman aşımına uğradı hatası

gib.gov.tr  üzerinde işlem yapmak istediğimde, T.C. Kimlik Numarası ile Giriş veya e-devlet ile giriş yapmak istediğimde istek zaman aşımına uğradı hatası alıyorum. gib.gov.tr  istek zaman aşımına uğradı hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    gib.gov.tr  istek zaman aşımına uğradı hatasının çözümü nedir?

    gib.gov.tr sitesine T.C. Kimlik Numarası ile Giriş veya e-devlet ile giriş yapmak istiyorsanız ve sayfada karşınıza istek zaman aşımına uğradı hatası geliyorsa, bu gib.gov.tr (Gelir İdaresi Başkanlığı) sunucularının çok yoğun ve işleminizi yerine getiremediği anlamına gelir.

    Bu durumda sorun sizde değildir. Yapılabilecek en iyi şey daha sonra tekrar giriş işlemini denemek olacaktır. Bu sebepten bilgisayarınız ile ilgili herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. istek zaman aşımına uğradı hatası Gelir İdaresi Başkanlığı bilgisayarlarının (sunucu) o anki talebi karşılayamadığı anlamına gelir.

    murat murat (12492)