Gigabyte H81M-DS2 Chipset driver'ı nereden yüklenmeli?

Anakartımın markası Gigabyte H81M-DS2 ben chipset driver'ımı en güncel şekilde nereden indirilebilirim ? Gigabyte'nin sayfasından mı yoksa başka bir yer var mı ? Gigabyte'nin sayfasından indiriyorsak orada indirirken hangi kıtada bulunduğumuzu soruyor komik olabilir ama cidden hangi kıta olarak seçeyim Asia mı Europe mı?

chreus chreus (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Chipset sürücülerini Gigabyte sitesinden indirebilirsiniz.

    İndirme sırasında kıta seçtirmesinin tek nedeni indirme hızınızın bulunduğunuz kıtaya göre daha iyi olmasını sağlamak.

    Yani siz avrupadaysanız sizi dosya indirmeniz için avrupa kıtasındaki bir sunucuya, avrupada iseniz o zaman sizi avrupadaki bir sunucuya yönlendiriyor.

    İndirilen dosyaların içerikleri aynı.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      candan candan (4301)