Girilen ürün anahtarı yükleme işleminde kullanılabilecek hiçbir windows görüntüsüyle eşleşmiyor

Merhaba arkadaşlar win 10 dan win 8 e donmek istiyorum format sırasında kurulum başliyor yazisi geldiginde şoyle bir yazi geliyor Windows 8 format işleminde girilen ürün anahtarı yukleme isleminde kullanilabilecek hicbir windows goruntu dosyasiyla eslesmiyor farkli bir urun anahtari girin nasil cozebilirim

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://metehantoksoy.com/2014/01/17/windows-8-yukleme-sorunlari-uefi-uzerinde-boot/ bu linkteki Peki, Kurulum Sırasında “Girilen ürün anahtarı yükleme işleminde kullanılabilecek hiçbir Windows görüntü dosyasıyla eşleşmiyor. Hatasını Almamak İçin Ne Yapmalı? başlık altındaki ei.cfg dosyasını indirip usb belleğe iso dosyasını yazdırdıktan sonra ei.cfg dosyasını usb bellekteki sourcues klasörünün içine attım sorun çözüldü @farurhenho

    gorele28 gorele28 (387)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows 10'un ürün anahtarını Windows 8 kurarken giriyorsan "girilen ürün anahtarı yükleme işleminde kullanılabilecek hiçbir windows görüntüsüyle eşleşmiyor" hatası vermesi çok doğal. Windows 8 kurmak istiyorsan Windows 8 ürün anahtarı satın almalısın.

      omercik omercik (9418)