Giriş yapılırken hata oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene - 11 Temmuz 2019

Twitter'a giriş yaparken uygulama üzerinde giriş yapılırken hata oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene hatası alıyorum. Sorunu kaynağı nedir?

alattin alattin (16984)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'a girişte  Giriş yapılırken hata oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene uyarısı alıyorsanız şuanda Twitter sunucularında sorun olduğundan dolayı giriş mümkün olmuyor. Sorun sizden kaynaklı değil.

    11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Twitter teknik sorunlar yaşıyor ve siteye girişte karşınıza  Giriş yapılırken hata oluştu. lütfen daha sonra tekrar dene  uyarısı geliyor. Sorunun sizden kaynaklanmadığını bilin. Bilgisayarınızın veya telefonunuzun ayarlarını kurcalamayın. Sorun kendiliğinden düzelecektir.

    Farklı VPN kaynakları üzerinden de giriş yapılamıyor. Sorun dünya genelinde yaşanıyor.

    11 Temmuz 22:20:
    Twitter "Bu konuyu araştırmaya devam ediyoruz" şeklinde bir açıklama yaptı. Henüz sorunun kaynağı belli değil.

    alattin alattin (16984)