Giriş yapılırken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene

Telefondan Twitter'a girmek istediğimde, Twitter'a giriş yap ekranında, kullanıcı adımı ve parolamı yazıp Girip yap'a dokunduğumda  Giriş yapılırken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene hatası alıyorum.

Twitter'a giremiyorum. Sorun ne olabilir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'a girmek istediğinizde Giriş yapılırken hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene hatası alıyorsanız bu hata Twitter kaynaklıdır.

    Twitter sunucularında geçici bir hata var demektir. Bu durumda daha sonra denediğinizde sorun düzelecektir. Fakat sorunun ne kadar süreceği belli olmaz. Telefon ayarlarınız ile oynamayın ve sadece sorunun düzelmesi için bekleyin.

    Twitter gibi kullanıcısı oldukça fazla olan uygulamalar zaman zaman teknik sorunlar yaşayabilir. Teknik sorun olduğunda sunucular hizmet veremez. Fakat bu tür sistemler sürekli kontrol altında olduğundan sorun genelde hızlıca çözülür.

    cemkara cemkara (4215)