gitti gidiyor sipariş iptal etme

gittigidiyor sitesinden sipariş verdim. Yaklaşık bir haftadır siparişim kargoya verilmedi. Satıcıya mesaj attım ama mesajıma cevap da vermedi. gitti gidiyor sipariş iptali nasıl yapılır? Gitti gidiyor satın aldıklarım sayfasında işlem olarak Satış Sözleşmesi, Satıcıya mesaj gönder, Kargo yapılması bekleniyor bilgileri var. gittigidiyor siparişini nasıl iptal ederim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siparişi iptal etsen bile 15 gün beklemen gerekecek kartına yüklenmesi için o paranın çünkü işleme konulacak ondan sonra bankana bildirilecek derken 15 gün olur fakat bankada da biraz bekleyecek o para onaylanması için.

    Şimdi senin iptal konusuna gelelim:

    Eğer ürünün kargolanmadıysa Hesabım sayfasındaki “İptal talebi gönder” 'e tıklayarak iptal işlemini gerçekleştire bilirsin fakat dediğim gibi kartına paranın yüklenmesini 15 gün bekleyeceksin tam 15 gün sürmeyede bilir 10 gün de süre bilir fakat bekleyeceksin paran yattıkdan sonra tam paran yattımı diye bakacaksın eğer yatmadıysa Gittigidiyorun müşeteri hizmetleri ile görüşmende fayda var

    Sipariş İptali

    Ek olarak:

    Gittigidiyor ve N11 gibi sitelerden aldığın ürünlerde citten öyle sorunlar ola biliyor çünkü ben de N11 den bir ürün aldım ve stokta idi ama aldıkdan 2-3 gün sorna stokta değildir paranız hesabınıza yatacaktır dediler bende ondan sonra Trentyoldan alışveriş yapıyorum

    darkcrak darkcrak (5158)