Gittigidiyor sitesinden lisanslı antivirüs satın alır mı?

gittigidiyor online satış sitesinde bitdefender in 1 yıl 3 pc modu için kod satılıyor ve 35 tl. normalde 44 dolar olan şey bu kadar ucuz olunca bende almadan önce bi uzmana danışayım dedim :) sizce sahtekarlık mıdır böle kodlar işe yarar mı ?

saqid saqid (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gittigidiyor gibi sitelerden  yazılım satın alınmaz.

    Bu yazılımların lisansları birden fazla kişiye satılmış olabilir. Bunun bir garantisi yok. Bitdefender kendi sitesinde şu fiyatlar ile satılıyor

    • Antivirus Plus 2015 $59.95

    • Internet Security 2015 $59.95

    • Total Security 2015 $59.95

    Yazılımın ikinci eli olmaz.  Daha önce pek çok forumda bu gibi durumlar ile karşılaştım. Aynı lisans kodu pek çok insana veriliyor. Bu illegal bir durumdur.

    Ha crackli kullanmışsınız ha boyle bit siteden almışsınız.

    İkinci el ürün satan veya kimin sattığı belli olmayan yerleden yazılım, lisans satın almayın.

    cemkara cemkara (4215)