giveawayoftheday.com güvenilir mi?

Selamün aleyküm arkadaşlar, giveawayoftheday.com adlı bu sitede "Her gün sizlere, piyasa değeri onlarca dolar olan bir programı tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz!" diyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Bu site güvenilirmi?
Gerçektende ücretsizmi sunuyor bu programları?
Neden ücretsiz sunuyor?
Sunduğu bu programlar yasal mı?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    giveawayoftheday.com güvenilir mi?

    giveawayoftheday.com güvenilir bir sitedir.

    Gerçektende ücretsizmi sunuyor bu programları?

    Evet gerçekten tam sürüm ve ücretsiz veriyorlar.

    giveawayoftheday.com üzerinde sınırlı sürelerde bazı programlar ücretsiz sunulur. Sunulan programlar tam sürüm ve ücretsizdir.

    Neden ücretsiz sunuyor?

    Program yapımcıları daha geniş kitlelere erişmek ve ürünlerini tanıtmak için giveawayoftheday.com gibi platformları kullanırlar. Hem kendilerinin hem de uygulamalarının reklamlarını yaparlar. Genelde giveawayoftheday.com gibi platformları tercih eden yazılım şirketlerinin birden fazla ürünü vardır.

    Sunduğu bu programlar yasal mı?

    Tamamen legal bir sitedir ve giveawayoftheday.com sitesi yazılım üreticileri ile beraber hareket eder.

    Program üreticileri giveawayoftheday.com ile anlaşır ve kendi ürünlerinin sınırlı süre içinde ücretsiz olarak dağıtılmasına izin verir.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkürler lion 8 yıl önce
    • Rica ederim işe yaramasına sevindim hakan 8 yıl önce

    kullanıyorum bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım

    efe efe (65)