gizledigim fotograflari bulamıyorum

Telefonumda bazi fotoğrafları gizledim önceden gorebiliyordum fakat suan gizli oge bile yok nasil bulabilirim telefonum Galaxy grand neo.

kullanici30219 kullanici30219 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başka bir klasöre taşımış olabilir misin farketmeden.

    Bilgisayara bağlayarak oradan *.jpg şeklinde telefonundaki tüm resimleri aratabilirsin. Ama öncesinde tüm gizli dosyaları göster demen gerekiyor pc klasör seçeneklerinde. Çıkan arama sonucunda eğer resimlerin silinmemiş ise hala telefdaysa mutlaka bulur ve ilgili klaösre gidebilirsin.

    tyhn tyhn (16)