Gizli numaradan beni arayan bir kişinin numarasını bulma imkanım var mı?

Gizli numaradan beni arayan bir kişinin numarasını bulma imkanım. Böyle bir uygulama falan var mı?

nehir68 nehir68 (86)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gizli numaradan arayan kişinin numarasını bulman, telefona yükleyeceğin bir yazılımla mümkün değildir. Telefon numarası gizleme operatör tarafından yapılır. Bu sebepten çağrı senin telefonun geldiğinde numara bilgisi yoktur. Bunu yazılıma veya başka yolla görmen, gizli numaradan arayan kişinin numarasını görmen mümkün değildir.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Gizli numaralardan gelen çağrıları sen uygulama yükleyerek göremezsin. Sadece gelen çağrıları engelleyebilirsin. Bunu da telefon operatörlerinden veya telefonun kendi özelliğinden yapabilirsin. Ama sana gelen gizli numaraların bilgisini ancak ve ancak operatörlerin Database yöneticileri tarafından yazılmış uygulama ile kullanıcı adı ve şifreni giriş yaparak görebilirsin. Bu da mümkün değil. O uygulama sadece Database yöneticileri tarafından kullanılmaktadır.

      huseyinkkamer huseyinkkamer (77)