Gizli Sistem Dosyaları Görünür Hale Geldi

bunu nasıl eski haline getirebilirim.virüsten dolayı mıdır sizce.yardımcı olur musunuz?

birkan birkan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüsten dolayıda olabilir.Veya ayarları kurcalamış olabilirsiniz.

    Çözümü :

    • Bu bilgisayar a girin.
    • Üstten görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğundaki işareti kaldırın.

    Veya :

    • Klasör Seçeneklerini açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Görünüm ve Kişiselleştirme'yi ve ardındanKlasör Seçenekleri'ni tıklatın.
    • Görünüm sekmesini tıklatın.
    • Gelişmiş ayarlar'ın altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i, ardından da Tamam'ı tıklatın.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • yalnız bu klasörler gizliydi.soğuk bi görünümdü ama hepsi gizli tik ifadesi kalkmış.bi işe yaramadı açıkcası resim http://i.hizliresim.com/o9onVX.png birkan 8 yıl önce